ELEKTRO LINHART

Slevy a kupóny ELEKTRO LINHART

Aktuální slevy, akce a výhodné nabídky v obchodě ELEKTRO LINHART pro rok 2026. Navštivte oficiální web obchodu a využijte aktuální slevy.

Navštívit obchod na Heureka.cz

Aktuální slevové kupóny a akce

Kupón / Akce Popis Sleva Platnost Akce
Sleva na první nákup

Využijte slevu na váš první nákup v ELEKTRO LINHART.

23.11.2026 Využít
Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad určitou částku v ELEKTRO LINHART.

Doprava zdarma 23.12.2026 Využít
Sleva na vybrané produkty

Speciální sleva na vybrané produkty v ELEKTRO LINHART.

08.12.2026 Využít
Sleva při osobním vyzvednutí

Sleva při vyzvednutí zboží na pobočce ELEKTRO LINHART.

23.12.2026 Využít

Poznámka: Pro aktuální a platné kupóny navštivte oficiální webové stránky obchodu ELEKTRO LINHART.

Recenze zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Hledáte aktuální slevy a kupóny pro ELEKTRO LINHART? Navštivte oficiální webové stránky ELEKTRO LINHART a zjistěte aktuální výhodné nabídky a slevy. ELEKTRO LINHART pravidelně aktualizuje své slevové nabídky, takže doporučujeme navštívit web obchodu pro nejnovější informace o akcích a výhodných cenách.

Pobočky obchodu

ELEKTRO LINHART má 1 poboček po celé České republice.

ELEKTRO LINHART

ELEKTRO LINHART, OLOMOUC, 77900

Způsoby platby

Způsob platby
Platební karta
Bankovní převod
Dobírka
MojePlatba
Bezpečná platba kartou

O obchodu

Elektro kamenný obchod s tradicí od roku 1992

Zobrazit detail obchodu

Statistiky

Recenze 53
Pobočky 1

Aktuální slevy a akce

ELEKTRO LINHART pravidelně nabízí slevy a akce na různé produkty. Navštivte oficiální web obchodu a zjistěte aktuální výhodné nabídky.

Zobrazit obchod na Heureka.cz

Recenze na Heureka.cz

Přečtěte si recenze zákazníků o obchodu ELEKTRO LINHART na Heureka.cz.

Zobrazit recenze