Komíny UNI-TERM

Slevy a kupóny Komíny UNI-TERM

Aktuální slevy, akce a výhodné nabídky v obchodě Komíny UNI-TERM pro rok 2026. Navštivte oficiální web obchodu a využijte aktuální slevy.

Navštívit obchod na Heureka.cz

Aktuální slevové kupóny a akce

Kupón / Akce Popis Sleva Platnost Akce
Sleva na první nákup

Využijte slevu na váš první nákup v Komíny UNI-TERM.

18.11.2026 Využít
Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad určitou částku v Komíny UNI-TERM.

Doprava zdarma 18.12.2026 Využít
Sleva na vybrané produkty

Speciální sleva na vybrané produkty v Komíny UNI-TERM.

03.12.2026 Využít
Sleva při osobním vyzvednutí

Sleva při vyzvednutí zboží na pobočce Komíny UNI-TERM.

18.12.2026 Využít

Poznámka: Pro aktuální a platné kupóny navštivte oficiální webové stránky obchodu Komíny UNI-TERM.

Recenze zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Hledáte aktuální slevy a kupóny pro Komíny UNI-TERM? Navštivte oficiální webové stránky Komíny UNI-TERM a zjistěte aktuální výhodné nabídky a slevy. Komíny UNI-TERM pravidelně aktualizuje své slevové nabídky, takže doporučujeme navštívit web obchodu pro nejnovější informace o akcích a výhodných cenách.

Pobočky obchodu

Komíny UNI-TERM má 2 poboček po celé České republice.

Přívěsy1.cz (Partnerské výdejní místo)

Přívěsy1.cz (Partnerské výdejní místo), Petrov u Hodonína, 69665

Hradec nad Moravicí

K. H. Borovského 41, Hradec nad Moravicí, 74741

Způsoby platby

Způsob platby
Bankovní převod
Dobírka
Bezpečná platba kartou

O obchodu

Prodej keramických a nerezových komínů, včetně příslušenství. Všechny produkty splňují požadavky na tepelnou a topenářskou techniku. Kamenná prodejna i on-line prodej.

Zobrazit detail obchodu

Statistiky

Recenze 19
Pobočky 2

Aktuální slevy a akce

Komíny UNI-TERM pravidelně nabízí slevy a akce na různé produkty. Navštivte oficiální web obchodu a zjistěte aktuální výhodné nabídky.

Zobrazit obchod na Heureka.cz

Recenze na Heureka.cz

Přečtěte si recenze zákazníků o obchodu Komíny UNI-TERM na Heureka.cz.

Zobrazit recenze